Володимир Омелян: Наша стратегічна мета — щоби за два-три роки для більшості українців авіаподорож стала доступною

Міністерство інфраструктури України оприлюднило дані про обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній та пасажиропотоки через аеропорти України за перший квартал 2018 року.

Так за січень – березень 2018 року обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зросли порівняно з відповідним періодом минулого року на 12,7% та склали 2109,8 тис. осіб, у т.ч. міжнародні – на 12,5% та склали
1884,6 тис. осіб.

Пасажиропотоки через аеропорти України збільшились на 21,8% та становили 3624,9 тис. осіб, у т.ч. у міжнародному сполученні – на 23,0% та становили 3168,9 тис. осіб.

Упродовж січня – березня 2018 року українськими авіакомпаніями виконано 19,3 тисяч комерційних рейсів (зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року – на 3,2%), у т.ч. міжнародних – 15,9 тисяч (зростання – на 1,3%).

Україна набирає висоту. Наша стратегічна мета — щоби за два-три роки для більшості українців авіаподорож стала доступною, а літак — зручним і безпечним засобом пересування всередині країни та за кордон”, – прокоментував оприлюднені показники Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Twitter та Telegram

One thought on “Володимир Омелян: Наша стратегічна мета — щоби за два-три роки для більшості українців авіаподорож стала доступною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − eight =

Inline
Inline