Валерія Іваненко – чемпіонка Європи U18 з легкої атлетики

У суботу, 7 липня, українка Валерія Іваненко здобула впевнену перемогу з метання молота на юнацькому чемпіонаті Європи U18 з легкої атлетики який проходить цими днями в угорському місті Дьорі.

Вже у першій спробі вона відправила снаряд на недосяжні для суперниць 73,25 метрів. Саме цей результат і забезпечив їй перемогу, – про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.
Крім українки метнути молот за 70-метрову позначку більше нікому не вдалося. Найближче до цього була фінка Сара Кіллінен, яка виграла срібну медаль з особистим рекордом 69,52 м. Бронза у гречанки Ставроули Космідоу (65,98 м).
Зауважимо, що у кваліфікації Іваненко встановила рекорд юнацьких чемпіонатів Європи і юнацький рекорд України (74,36 м).
Високі шанси на медаль Україна мала з бігу на 100 метрів серед юнаків. Але, на жаль, Андрій Васильєв потягнув м’яз задньої поверхні стегна, що завадило йому показати той час, про який він мріяв. З 10,83 с Васильєв сьомий. Чемпіоном Європи U18 став Рафаель Бужу з Нідерланндів (10,64 с).
В основному колі змагань з потрійного стрибка серед юнаків брав участь Владислав Шепелєв. На жаль, поборотися за високі місця йому завадили травми. Проблеми зі стопою і спиною призвели до того, що спортсмен навіть не зміг виконати три спроби: перші дві були з заступами, а від третьої він і взагалі був змушений відмовитися. Переміг турок Чакір Батухан (15,62 м).
Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 4 =

Inline
Inline