В Одесі стартують Sea Breeze-2018

У понеділок, 9 липня, в Одесі стартують  українсько-американські військово-морські навчання Sea Breeze-2018. 

Як повідомлялося, раніше першим до морського порту зайшов флагманський корабель Шостого флоту ВМФ США USS Mount Whitney.

У навчанні візьме участь також американський ракетний есмінець USS Porter (DDG 78).

Крім американських, прибувають також кораблі ВМФ Туреччини та Румунії, підрозділи спеціального призначення і водолази з Великої Британії і Канади, грузинські та молдавські підрозділи морської піхоти. Усього візьмуть участь у навчанні Sea Breeze-2018 військовослужбовці 14 держав – Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини і Швеції.

У навчання, що триватиме з 9 по 21 липня, відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО, в Одеській та Миколаївській областях і в північно-західній частині Чорного моря.

У 2017 році взяли участь у щорічному навчанні понад 30 кораблів, катерів і суден забезпечення, більше 25 літаків і вертольотів, а також особовий склад з 16 країн, включно з Україною, сукупною чисельністю понад три тисячі осіб.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

 

Читайте також:

 

One thought on “В Одесі стартують Sea Breeze-2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − three =

Inline
Inline