Утиски УПЦ КП на Хмельниччині продовжуються: У Хмельницькому Київському патріархату заборонять звести церкву через будівельні хитрощі

Виконком Хмельницької міської ради має намір скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 173 від 27.10.2011 року і № 23 від 29.03.2012 року на будівництво церкви Святого Великомученика Юрія Переможця на вул. Гарнізонній, 8/1 (замовником виступає релігійна громада (парафія) УПЦ КП).

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міськради, – повідомляє ngp-ua.

Наголошується, що громада УПЦ КП не надала заяви, коли у 2012 році оформляла нові містобудівні умови.

Крім того, до Хмельницької міської ради неодноразово надходили скарги мешканців прилеглих багатоквартирних житлових будинків щодо заперечення проведення робіт з будівництва об’єкту на вул. Гарнізонній, 8/1.

Повідомляється, що у 2016 році хмельничанин Лев Хоміч подав позов до суду з метою скасувати дозвільну документацію на зведення храму.

18 квітня Хмельницький окружний адміністративний суд повністю задовольнив позов.

Нагадаємо, що на Хмельниччині це вже не перший випадок перешкоджання дільності Українській православній церкві Київського Патріархату з боку чиновників органів місцевого самоврядування.

Раніше ми вже повідомляли про те, що  Дунаєвецька міська рада у Хмельницькій області вже більше ніж півроку відмовляє релігійній громаді «Різдва Христового» УПЦ Київського Патріархату в м. Дунаївці в повному користуванні земельною ділянкою, яка вже понад 20 років перебуває в громади на правах постійного користування.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Читайте також:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + four =

Inline
Inline