Українці везуть додому 18 медалей чемпіонату Європи з муай-тай

У Празі завершився чемпіонат Європи з таїландського боксу (муай-тай) серед дорослих та юніорів, на якому збірна України виборола 18 нагород.

Серед дорослих переможцем чемпіонату у ваговій категорії 86 кг став Анатолій Суханов, – повідомляє Українська федерація таїландського боксу.

Срібні медалі здобули Вікторія Іванець (57 кг) та  Вікторія Євтушенко (63,5 кг), бронзові –  Сергій Дяківнич (48 кг), Андрій Вепринцев (51 кг), Андрій Мезенцев (54 кг), Владислав Микитась (57 кг), Сергій Радов (60 кг), Артем Яценко (67 кг), Станіслав Пержановський (75 кг), Юлія Дяченко (48 кг) та  Олександра Печенюк (60 кг).

Переможці юніорської першості – Олександр Бугайов (48 кг), Володимир Артеменко (54 кг)   Владислав Куник (57 кг) і Єгор Скуріхін (81 кг). “Срібло” має Кирило Бистров (63,5 кг), “бронзу” – Дмитро Занін (60 кг).

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram