Українські прикордонники заборонили російській співачці Світлані Сургановій в’їзд в країну на три роки

Співробітники Державної прикордонної служби України не пропустили російську співачку Світлану Сурганову, лідера групи “Сурганова і Оркестр”, на територію країни та заборонили їй в’їзд до України на три роки за відвідування Криму в 2016 році з території РФ.

“Сьогодні вночі в ППр «Жуляни» прикордонники не пропустили до України ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови стали відвідини окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску”, – повідомив у понеділок, 14 травня, речник Держприкордонслужби Олег Слободян в Facebook.

За його словами, Сурганова прилетіла авіарейсом з Мінська до столичного аеропорту Київ “в особистих цілях”.

“Законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень. Принаймні, до моменту звільнення Криму . В межах компетенції прикордонники прийняли рішення про непропуск даної громадянки до України та заборону їй в’їзду терміном на 3 роки.”, – повідомив Слободян.

Речник відомства додав, що всього протягом 2017 – 2018 років прикордонники України не пропустили через кордон і заборонили в’їзд в країну 117 артистам та “іншим публічним діячам РФ, які порушували вітчизняне законодавство щодо відвідування тимчасово окупованій території Крим”.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − ten =

Inline
Inline