Українські дзюдоїсти стали найкращими на Кубку Європи серед юніорів

У неділю, 15 липня, у другий – завершальний – день юніорського Кубку Європи який проходив в угорському місті  Пакші українці взяли два “золота”(Анастасія Антіпіна і Дільшот Халматов)  й “бронзу” (Данило Хлопецький), таким чином наша команда з 11-ма нагородами  очолила медальний залік.

“Золотий” дубль киян Анастасії Антіпіної й Дільшота Халматова у неділю в дозволив обійти господарів змагань за головним показником – перемогами. В результаті в українців – чотири перших місця, тоді як в угорців – три.

Для Ананстасії – це вже друга міжнародна нагорода. Щоправда, першу медаль дзюдоїстка виборола два роки тому – у травні 2016-го на кадетському Кубку Європи в Румунії вона була бронзовою призеркою. Тепер же Антіпіна взяла головний приз на юніорському рівні. В категорії до 73 кілограмів спортсменка провела п’ять поєдинків, достроково взявши гору в фіналі над Анєю Обрадович із Сербії.

Дільшот уже втретє зійшов на юніорський п’єдестал Кубку Європи, до того ж, він по черзі здолав усі сходинки у вазі до 55 кілограмів. У травні 2017-го у Каунасі був третім, потім у серпні в Араді – другим, зараз – перший на липневому старті 2018-го.

Тиждень тому Данило Хлопецький із Дніпра взяв свою першу міжнародну нагороду, здобувши “срібло” в Гдині у категорії до 66 кілограмів. У Пакші ж йому судилося виграти “бронзу”, до речі, у поєдинку з іншим дніпрянином – Гіоргієм Чохонелідзе. У цій же вазі мав шанс посісти третє місце киянин Станіслав Семков, але він поступився у сутичці за медаль угорцю Акошу Козмі.

Два сьомих місця цього дня посіли киянин Едуард Штефанеса (до 55 кг) і миколаївка Ганна Антикало (до 70 кг).

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram

One thought on “Українські дзюдоїсти стали найкращими на Кубку Європи серед юніорів