Українець здобув “золото” на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Сьогодні, 23 березня, українець Ігор Радівілов став переможцем етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики який проходить в місті Доха (Катар) у вправах на кільцях.

Про це повідомляє Національний Олімпійський комітет України.

"ЗОЛОТООО"!!!👍🥇🇺🇦️Ігор Радівілов – переможець етапу Кубка світу зі спортивної гімністики в м. Доха у вправах на кільцях!Молодець! Вітаємо, Игорь Радивилов (Igor Radivilov)! Успіху в опорному стрибку!

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team П'ятниця, 23 березень 2018 р.

У жовтні минулого року на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в Канаді Ігор Радівілов став срібним призером в опорному стрибку.

One thought on “Українець здобув “золото” на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики