У Британії засудили відкриття Керченського мосту – заява уряду

Росія вкотре проявила безрозсудну поведінку, стверджують в уряді Великобританії і відкриття мосту є ще одним порушенням суверенітету України.

У Великобританії засудили відкриття Керченського мосту. Про це у вівторок, 15 травня, заявив британський міністр у справах Європи Алан Дункан. Він також наголосив на стурбованості щодо порушень прав людини на півострові, про це йдеться в його заяві на сайті британського уряду.

“Крим є частиною України, а його анексія Росією є порушенням міжнародного права. Відкриття цього мосту є ще одним порушенням суверенітету України і ще одним прикладом безрозсудної російської поведінки. Ми продовжуємо працювати з партнерами, щоб протидіяти анексії, в тому числі шляхом підтримки надійного пакету санкцій”, – йдеться в заяві.

Крім того, міністр висловив стурбованість системними переслідуваннями національних меншин в Криму і тих, хто висловлює свою опозицію проти незаконної анексії.

“Ми знову закликаємо Росію звільнити всіх українських політичних в’язнів, які перебувають в Криму і в Росії, і забезпечити безперешкодний доступ міжнародних органів з контролю за дотриманням прав людини на півострові”, – зазначив Дункан.

Нагадаємо, що раніше Держдеп США розповсюдив заяву про те, що Сполучені Штати Америки засуджують будівництво і часткове відкриття мосту через Керченську протоку між Росією і окупованим Кримом, здійснене без дозволу уряду України.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

Inline
Inline