Три золота за три дні на чемпіонаті України завоював Михайло Романчук

Михайло Романчук завоював три золоті нагороди на чемпіонаті України з плавання, який з 11 по 14 квітня проходив в Харкові в басейні «Акваарени».

Про це повідомляє Хsport.

Срібний призер чемпіонату світу-2017 дві перемоги здобув у плаванні вільним стилем – на дистанціях 400 і 800 м. Ще одне золото Романчук взяв на 400-метрівці комплексним плаванням.

Всього за перші три дні чемпіонату в активі Михайла 5 нагород. Срібло він завоював на 200-метрівці вільним стилем, поступившись у фіналі 0.37 секунди Сергію Фролову із Запоріжжя.

Третє місце Романчук посів на аналогічній дистанції, але батерфляєм. Тут його випередили кріворожанин Денис Кесіль і одесит Ігор Трояновський.

Не залишився без золота ще один призер світової першості в Будапешті Андрій Говоров. Плавець, який нині виступає за Дніпро, не знав рівних на своїй коронній дистанції – 50 метрів вільним стилем.

Говоров на 0.35 секунди випередив Сергія Шевцова, який став другим, і на 0.65 секунди Леоніда Григор’єва, який посів третє місце.