Проти 15 суддів Конституційного суду України, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти 15 суддів Конституційного суду України які прийняли рішення про визнання декларації про незалежність Криму невідповідною Конституції України.

Про це у четвер, 17 травня, повідомляє російське агентство ТАСС із посиланням на офіційного представника СК РФ Світлани Петренко.

“З урахуванням положень чинного російського законодавства, іноземні громадяни, які вчинили злочин у відношенні російських громадян, підлягають кримінальній відповідальності за російським Кримінальним кодексом”, – сказала Петренко.

У СК РФ вважають, що рішення Конституційного суду України про визнання декларації про незалежність Криму невідповідною Конституції України носить дискримінаційний характер.

Судді Василь Бринцев, Юрій Баулін, Наталя Шаптала, Михайло Гультай, Сергій Вдовиченко, Сергій Сас, Олександр Литвинов, Петро Стецюк, Михайло Запорожець, Олег Сергійчук, Микола Мельник, Ігор Сліденко, Олександр Тупицький, Віктор Шишкін і Станіслав Шевчук підозрюються в порушенні рівності прав і свобод громадян.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =

Inline
Inline