Ця політика конфіденційності поширюється на використання даного веб-сайту.

Обробка даних

Українські Акценти дотримуються права недоторканності приватного життя відвідувачів сайту та визнає важливість захисту їхніх особистих даних. Користувачам не потрібно передавати Українським Акцентам свої персональні дані для використання даним сайтом.

У той же час при відвідуванні даного веб-сайту інтернет-браузер кожного відвідувача передає на сервер Українських Акцентів певні відомості, включаючи дату та час відвідування, назву запитуваного файл, веб-сторінку, з якої приходить користувач, стан («Транзакція завершена»), використовуваний веб-браузер та операційна система, IP-адреса пристрою та розмір передаваних даних. Дані інформації зберігаються в журналах зв’язку протягом обмеженого часу для забезпечення безпеки та належної роботи веб-сайту, а також для збирання статистичної інформації.

Даний веб-сайт не використовує файли cookie або інші технології стеження.

Повідомлення користувачів

Якщо Ви надішлете Українським Акцентам повідомлення по електронній пошті або іншому каналу зв’язку, Українські Акценти можуть зберегти це повідомлення для обробки Вашого запиту. Більша частина повідомлень електронної пошти видаляється після відповіді на них. В разі виникнення у Українських Акцентів юридичного обов’язку розкрити інформацію, отриману від користувачів, в рамках судового або адміністративного процесу, Українські Акценти приймуть всі необхідні заходи для видалення особистих даних з інформації при наявності такої можливості.

Inline
Inline