Палата громад Британського парламенту прийняла “поправку Магнітського”

У вівторок, 1 травня Палата громад британського парламенту прийняла поправку до законопроекту “Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей”.

Про це повідомило агентство Reuters.

Відповідно до так званої “поправки Магнітського”, підтриманої членами парламенту, Британія зможе запроваджувати санкції щодо людей, які вчинили грубі порушення прав людини.

Поправка до нового законопроекту про санкції і боротьбу з відмиванням грошей, що проходить через парламент, була прийнята без голосування, оскільки її підтримали як консерватори, так і опозиційна лейбористська партія.

Зазначається, що поправка не спрямована конкретно проти росіян, але вона прийнята в момент кризи у відносинах між Великобританією та Росією після хімічної атаки в Сослсбері проти колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки, в якій Лондон звинувачує Москву.

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон назвав прийняття поправки Палатою громад “важливим моментом”.

“Ці (положення) дозволять Великій Британії діяти проти осіб, відповідальних за серйозні правопорушення у всьому світі. Велика Британія виступає за права людини в усьому світі”, – написав він у Twitter.

Нагадаємо, Сполучені Штати прийняли закон, відомий як Акт Магнітського, в 2012 році.  Відповідно до нього були заморожені активи російських чиновників, пов’язаних зі смертю адвоката Сергія Магнітського.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − two =

Inline
Inline