МЗС України розповсюдило заяву у зв’язку з визнанням незалежності та наміром Сирії встановити дипломатичні відносини з окупованими територіями Грузії

Міністерство закордонних справ України розповсюдило заяву у якій рішуче засуджує рішення Сирійської Арабської Республіки щодо визнання незалежності та встановлення дипломатичних відносин з окупованими територіями Грузії – Абхазією та Цхінвальським регіоном/Південною Осетією.

МЗС України зазначає, що такі дії є черговим порушенням загальновизнаних норм і принципів міжнародного права з боку режиму Б.Асада та безумовним свідченням наміру нинішньої сирійської влади догодити кремлівському режиму.

Нагадаємо, що Сирія поряд із декількома іншими державами-паріями підтримала міжнародний злочин Кремля – збройну агресію проти України та спробу анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Враховуючи відверто антиукраїнську позицію вищого політичного керівництва Сирії, Україна припинила політичні контакти та співробітництво з Дамаском.

Україна підтверджує свою відданість політиці підтримки державного суверенітету та територіальної цілісності Грузії та вважає зазначене рішення Дамаска нікчемним з точки зору міжнародного права.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + nineteen =

Inline
Inline