Міносвіти покарало ректора, що послав студентів на практику в Крим та звернулося до СБУ

21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту.

Таке рішення прийнято на підставі рекомендацій експертно-кадрової комісії 17 травня 2018 року, – повідомляє прес-служба Міносвіти України.

На розгляд Комісії, зокрема, були винесені три питання:

1) результати позапланової перевірки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, здійсненої з 24 до 27 квітня 2018 р. Державною інспекцією навчальних закладів України (ДІНЗ);

2) участь у поході студентів спеціальності «Туризм» Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з 27 квітня до  7 травня 2018 року, і, можливо, влітку 2017 року на тимчасово окуповану територію України Автономної Республіки Крим;

3) можливі порушення антикорупційного законодавства (неврегулюваний конфлікт інтересів) ректором Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Крім того, МОН звернулося до Національної поліції (ГУНП в Сумській області) щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті. В разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи.

Довідково. Відповідно до трудового законодавства якщо ректор систематично не виконує обов’язки, покладені на нього трудовим договором, і до нього раніше застосовувалися заходи дисциплінарного стягнення, то це може бути підставою для розірвання трудового контракту з ним (п.3 ст.40 Кодексу законів про працю України).

Нагадаємо, що за повідомленням ряду ЗМІ з 27 квітня до  7 травня 2018 року студенти спеціальності «Туризм» Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка,  за направленням ВУЗу перебували на тимчасово окупованій території України Автономної Республіки Крим.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + seventeen =

Inline
Inline