Майк Помпео приніс присягу в якості держсекретаря США

Віце-президент США Майкл Пенс у присутності Президента США Дональда Трампа привів до присяги претендента на пост держсекретаря США Майка Помпео.

Трансляцію церемонії проводив Білий дім.

Новий держсекретар США Майкл Помпео заявив, що він націлений проводити курс «жорсткої дипломатії» в рамках протидії загрозам країни, і в тому числі «агресії Росії». 

«Пане президенте, я обіцяю: я і моя команда будемо невпинно протистояти таким загрозам. Ми будемо проводити жорстку дипломатію, коли необхідно, ставлячи на перше місце інтереси американців », – сказав Помпео.

У числі сучасних загроз, що стоять перед Сполученим Штатами, Майкл Помпео назвав терористів «Ісламської держави», Іран і Росію.

Він також відзначив успіхи адміністрації Дональда Трампа у протидії цим викликам, в тому числі створення «відчутних наслідків для Росії за її акти агресії».

Іншими важливими завданнями Вашингтона новий держсекретар США вважає вирішення ядерного питання КНДР та вирішення проблем в торгово-економічних відносинах з Китаєм.

Сенат конгресу США затвердив кандидатуру Майкла Помпео на пост держсекретаря США 26 квітня. Раніше він очолював Центральне розвідувальне управління.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =

Inline
Inline