Комітет ВР підтримав президентський законопроект про валюту. Буде дозволено все, що прямо не заборонено законом

Комітет ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності підтримав президентський законопроект №8152 “Про валюту”, – повідомляє, 16 травня, УНН.

Комітетом прийнято рішення взяти за основу президентський законопроект про валюту, і включити до нього положення альтернативного проекту закону, на які погоджується Національний банк України.

“Положення, які є раціональними в альтернативному законопроекті, будуть обов’язково включені до другого читання. Тобто за основу беруть президентський з включенням до нього тих розділів альтернативного законопроекту, які мають бути включені до другого читання”, – заявила  представник Президента України у ВР Ірина Луценко.

Зі свого боку голова НБУ Яків Смолій повідомив, що бізнес “відчує послаблення обмежень” після прийняття законопроекту про валюту, майже одразу.

“Ті обмеження які є в декреті 1993 року одразу будуть скасовані і бізнес відчує послаблення обмежень буквально на наступний день після прийняття законопроекту”, – резюмував Я.Смолій.

Раніше, 12 березня Президент України Петро Порошенко підписав законопроект “Про валюту” та направив його на розгляд парламенту.

Зі свого боку в НБУ заявили, що законопроект “Про валюту” забезпечить просте, прозоре та несуперечливе валютне регулювання, а також свободу проведення валютних операцій за принципом “дозволено все, що не заборонено законом”.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 19 =

Inline
Inline