Головою НАЗК став син колишнього мера Мелітополя

У середу, 28 березня, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції терміном на 2 роки обрано члена НАЗК Олександра Мангула.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Нацагентства 28 березня, – про це повідомляють УКРАЇНСЬКІ АКЦЕНТИ.

Заступником Мангула обрали члена НАЗК Станіслава Патюка.

Наталія Корчак, термін повноважень якої сплива сьогодні, склала з себе повноваження глави агентства і тепер продовжить діяльність як звичайний член НАЗК.

 Вона подякувала всім, хто разом із нею “пройшов нелегкий шлях становлення НАЗК”.

Серед досягнень НАЗК за роки її головувавння Корчак назвала формування антикорупційної політики, державне фінансування партій, запуск реєстру електронних декларацій та підготовку до запуску реєстру корупціонерів.

Корчак зазначила, що НАЗК підготувала та передала до Кабінету міністрів проект антикорупційної стратегії на наступні 3 роки.

“Ми працюємо, ми відбулися. А та критика, яка лунає і буде лунати в нашу адресу, говорить, що той, хто нічого не робить, про того і не знають”, – зазначила вже колишня Голова агентства.

Довідково. Згідно із законодавством, члени Національного агентства з питань запобігання корупції обираються на 4 роки, голова НАЗК обирається терміном на 2 роки і не може обіймати посаду 2 строки підряд.

Олександр Мангул народився 24 липня 1976 року у місті Кам’янка-Дніпровська Запорізької області. Виріс у Мелітополі. Він є сином місцевого мера (1990-1998 років) Анатолія Мангула.

У 1999 році закінчив Таврійську державну агротехнічну академію та здобув кваліфікацію економіста.

З 2000 по 2013 працював на різних посадах, від головного спеціаліста до директора департаменту, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва.

У 2004 році заочно закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра державного управління.

З 2013 року по лютий 2014 року працював заступником Голови правління ПАТ “Лисичанський склозавод “Пролетарій”.

З травня 2015 року по лютий 2018 року обіймав посаду Голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Із 17 січня 2018 року розпорядженням Кабміну № 31-р Мангул був призначений членом Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Новини та матеріали від aktsenty.com в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/aktsenty

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 14 =

Inline
Inline