Флагман Шостого флоту США увійшов у Чорне море для спільних навчань Sea Breeze-2018 з українським флотом

7 липня у Чорне море увійшло флагманське судно,  ВМФ Сполучених Штатів USS Mount Whitney (командний корабель типу «Блю Рідж»),  для участі у спільних українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2018.

Про це повідомляє прес-служба командування Шостого флоту ВМФ США.

“USS Mount Whitney радий повернутися в Чорне море. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з нашими партнерами в регіоні для побудови відносин, які будуть сприяти миру і економічній стабільності в регіоні і на планеті.

Присутність Mount Whitney забезпечить впевненість наших партнерів і союзників в нашій прихильності морської безпеки і загальних інтересів”, – заявив капітан судна Роберт Агілар.

Есмінець ВМС США «Портер» (DDG-78)

6 липня в Чорне море також увійшов есмінець флоту США USS Porter, класу Арлі Берк.

Крім американських колег, в Україну прибудуть судна ВМФ Румунії і Туреччини, молдавські та грузинські морські піхотинці та загони спеціального призначення і водолази з Великої Британії і Канади.

Sea Breeze є щорічними українсько-американськими навчаннями. Цього року вони пройдуть з 9 по 21 липня. Учасники Sea Breeze відпрацьовують дії багатонаціонального штабу з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

3 thoughts on “Флагман Шостого флоту США увійшов у Чорне море для спільних навчань Sea Breeze-2018 з українським флотом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 11 =

Inline
Inline