“Динамо” перемогло “Шахтар” у принциповому матчі

Сьогодні, 14 квітня, у Харкові при 26 679 вболівальників на стадіоні «Металіст» відбувся центральний матч 27-го туру чемпіонату України, в якому донецький «Шахтар» приймав київське «Динамо».

Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь Динамо, гол на 32 хвилині гри забив Володимир Шепелев, – повідомляє Xsport.

У першому таймі Динамо продемонструвало злагоджену гру, як в обороні, обмеживши до мінімуму простору для півзахисників та нападаючих Шахтара, так і в наступі.

І на 32 хвилині матчу після помилки грузинського центрбека Шахтара Давида Хочолавина який на рівному місці віддав м’яч Володимиру Шепелеву,  той зміг точно пробити повз воротаря.

Це був перший пропущений м’яч для підопічних Пауло Фонсекі в 2018 році, до цього в семи матчах різниця була – 24: 0. До перерви «Шахтар» трохи підвищив темп своїх атак, але зрівняти рахунок не вдалося. Одного разу ворота Дениса Бойка врятувала перекладина.

На старті другого тайму господарі притисли гостей до їхніх воріт, змусивши тих нервувати. Як завжди емоційним був Денис Гармаш і, здавалося, що тренерський штаб збирається замінити свого півзахисника на Руслана Ротаня, але в останній момент ушкодження Віталія Буяльського внесло корективи в плани тренерського штабу Олександра Хацкевича.

Переломити хід гри «Шахтарю» так і не вдалося. «Динамо» завдало найважливіше поразки принциповому супернику і наблизилося до того в турнірній таблиці на відстань трьох очок. Наступний матч між цими суперниками відбудеться 19 травня в Києві в рамках останнього туру чемпіонату УПЛ.

Відзначимо практично ідеальне суддівство бригади Костянтина Труханова, яке допомогло уникнути скандалів, але в кінці зустрічі все-таки не обійшлося без традиційних сутичок і вилучень коли другу жовту картку отримав Тайсон.