Дональд Трамп: Німеччина знаходиться у Росії в заручниках

У середу, 11 липня, президент США виступив з різкою критикою проекту Північний потік-2, який підтримує Берлін. На його переконання Німеччина потрапила під повний контроль Росії через газопроводу Північний потік-2.

Про це заявив президент США Дональд Трамп під час робочого сніданку з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом в Брюсселі перед самітом НАТО, – передає CNN.

«Маю сказати і вважаю це прикрим, що Німеччина має величезні угоди по нафті і газу з Росією, і ми маємо захищати її від Росії, а Німеччина йде і платить мільярди й мільярди доларів на рік Росії. Отже, ми (США) захищаємо Німеччину, захищаємо Францію, захищаємо всі ці країни, а багато країн укладають угоди з Росією по газопроводах і платять Росії мільярди доларів», –  заявив Трамп.

«Я вважаю це недоречним. Колишній канцлер Німеччини (Герхард Шредер – УА) очолює газогінний проект, яким постачається газ. Це призведе до того, що 70 відсотків поставок газу Німеччині буде контролюватися Росією…. Німеччина повністю контролюється Росією, бо отримуватиме між 60 та 70 відсотками енергоносіїв із Росії через новий газопровід (Північний потік-2 – УА)», – додав Трамп.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 19 =

Inline
Inline