Дональд Трамп: кращий спосіб запобігти війні – це бути повністю готовим до неї

Президент США Дональд Трамп в п’ятницю заявив, що Сполучені Штати завжди повинні домінувати на море, пообіцявши поставити ВМС країни 355 нових кораблів.

Виступаючи перед випускниками Військово-морської академії в Аннаполісі (штат Меріленд), глава держави заявив, що “найкращий спосіб запобігти війні – це бути повністю готовим до війни”.

Він нагадав, що оборонний бюджет країни буде збільшений до $ 716 млрд.

“Ми станемо сильнішими, ніж будь-коли, у нас будуть найпотужніші збройні сили, ніж будь-коли раніше, – сказав глава держави, трансляція виступу якого велася на сайті Білого дому . – Це означає нові кораблі. Зараз у нас найменше судів, починаючи з Першої світової війни, але дуже скоро ви побачите 355 красивих кораблів”.

“Ми морська держава. І як морська держава ми оточені морем і повинні завжди домінувати на цьому морі. Ми будемо завжди домінувати в океанах”, – продовжив глава держави.

Він нагадав, що зараз США відтворюють Другий флот ВМС в Атлантичному океані, “він буде більше, краще і сильніше, ніж будь-коли”.

“Сподіваюся, нам ніколи не доведеться застосовувати цю красиву потужну техніку. Але знаєте, вам з меншою ймовірністю доведеться її використовувати, якщо вона у вас є, якщо ви знаєте, як вона працює, і знаєте це краще за всіх”, – підкреслив американський лідер.

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =

Inline
Inline