Чемпіонат України з армспорту зібрав майже 400 спортсменів

В Одесі відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору. 

Про це в неділю, 22 квітня, повідомила Прес-служба Спортивного комітету України.

У XXIII чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше командне місце розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областей.

Чергову командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавщини вибороли 18 медалей (7 золотих, 4 срібних та 7 бронзових).

Друге командне місце та 15 медалей (8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові) у Рівненської області.

Третє місце у команди Львівської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 13 медалей (5 золотих, 5 срібних, 3 бронзові).

У чемпіонаті України серед юніорів за перше загальнокомандне місце змагались команди Харківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Одинадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків’яни завоювали 14 медалей (2 золоті, 6 срібних та 6 бронзових).

Команда Тернопільської області посіла друге місце, завоювавши також 14 медалей (7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові).

А третє місце дісталося команді Полтавської області – 11 медалей (5 золотих, 2 срібні, 4 бронзові).

В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областей.

В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали харків’яни.

Загалом участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 22 областей країни.

 

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 7 =

Inline
Inline