Анастасія Приходько про Козловського та інших співаків окупантам: Чому я маю бути в одному “клубі” з ним, Лободою, всякими там Лорак і Повалій, які взагалі “народні”?

Заслужена артистка України Анастасія Приходько пропонує провести масштабну ревізію звань та нагород, зокрема серед артистів, які активно виступають та гастролюють на території країни-агресора Росії.

Таку думку виконавиця висловила на своїй сторінці у Facebook, коментуючи виступ заслуженого артиста України Віталія Козловського на концерті до Дня перемоги в Москві 9 травня.

Коли він фотографувався та співав диферамби Нелі Штепі – всі мовчали.Коли він говорив, що не знає хто почав війну – всі…

Опубліковано Анастасією Костянтинівною 10 травня 2018 р.

За її словами, українці не звертали особливої уваги ні на його спільні фото з одіозною екс-мером Слов’янська Нелею Штепою, яка закликала Путіна ввести війська в Україну, ні на слова Козловського про те, що “він не знає, хто почав війну” в Україні. Лише після концерту артиста в Москві – “всі прокинулись”.

“От поясніть мені як так – людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує колаборантку Штепу, не знає, хто з ким воює, розважає окупантів – заслужений артист України, і людина, яка відмовилася від всіх зв’язків з Росією, їздить на фронт з концертами і допомогою, спускається у шанці і бліндажі до наших Воїнів – заслужений артист України”, – наголосила Приходько.

“Чому я маю бути в одному “клубі” з ним, Лободою, всякими там Лорак і Повалій, які взагалі “народні”? Може врешті час почати масштабну ревізію звань та нагород?”, – запропонувала Приходько.

Окрім того, співачка навела приклад Юрія Шухевича, сина головного командира УПА Романа Шухевича, який був багатолітнім в’язнем радянських таборів, і втратив там зір і голови фракції “Опозиційний Блок” Юрія Бойка, які теж є Героями України.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Inline
Inline