57-а мотопіхотна бригада відтепер дислокується на Херсонщині та може отримати ім’я Костя Гордієнка

У середу, 5 червня, відбувся урочистий вхід у місто Нова Каховка підрозділів 57-ї окремої мотопіхотної бригади Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.

Про це повідомляє ukrmilitary.

З успішним виконанням бойових завдань і заходом до свого нового і постійного відтепер місця дислокації у Новій Каховці військовослужбовців привітав генерал-майор, заступник командувача військ оперативного командування «Південь» Броніслав Жуковський.

Сьогодні Херсонська область зустрічає військовослужбовців 57-ї ОМПБР після виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Жителі області та всієї України можуть мирно жити, працювати, будувати плани на майбутнє, народжувати та виховувати дітей тільки завдяки вашому героїзму, професіоналізму.Саме ви – українські чоловіки та жінки, військовослужбовці виявляєте глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, робите усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. На Вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.Вітаємо наших захисників із щасливим прибуттям в Херсонську область. Ми щиро вдячні вам за ваш подвиг. Дай вам Бог здоров’я, всього найкращого, добра та щастя. Будемо робити все можливе для того, щоб ви та ваші родини почувалися на Херсонщині як вдома. Дякуємо вам за вашу мужню роботу та віримо в перемогу! Слава Україні і слава воїнам 57 ОМПБр!

Опубліковано Андрієм Гордєєвим 5 червня 2018 р.

«Сьогодні на Херсонщині — велике свято: з району виконання бойових завдань повернулась славетна 57-ма бригада, загартована в боях на маріупольському, луганському, донецькому напрямках. Понад 500 бійців 57-ї бригади були нагороджені державними нагородами, більше 600 відзначені відзнаками Міноборони та начальником Генштабу», — зазначив він.

Штаб і деякі частини бригади розміщуватимуться в приміщеннях Новокаховської школи-інтернату №1.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, повідомив, що особисто буде клопотати перед Верховним Головнокомандувачем — Президентом України про присвоєння 57-й бригаді імені Костя Гордієнка, кошового отамана Запорозької Січі.

«Сьогодні Херсонська область зустрічає військовослужбовців 57 омпбр після виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Жителі області та всієї України можуть мирно жити, працювати, будувати плани на майбутнє, народжувати та виховувати дітей тільки завдяки вашому героїзму, професіоналізму», – сказав Андрій Гордєєв.

 

Підписуйтесь на новини та матеріали від aktsenty.com в Facebook, Twitter та Telegram 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 3 =

Inline
Inline